Lichtgitter - Dünya çapında lider ızgara üreticisi

 Deutsch   Türkçe   English 
 

LICHTGITTER IZGARA

Lichtgitter GmbH 1929 yılında çelik ızgara üretimi alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Başlangıçta, üretim petek gözenekli kaynaklı ızgaralar üzerineyken 1956 yılında kare gözenekli geçme ızgaraların üretimine de başlandı. 1960-61 de kare ve dörtgen gözenekli baskılı ızgaralar da üretim programına katıldı. Bunu 1966 da baskılı kaynaklı ızgaraların üretimi izledi. Bu dönemde kaynaklı ızgaralar ve kare gözenekli geçme ızgaraların üretimine son verildi. 1986 da Sulz a.N de üretilen delikli metal plakalar ile üretim hattı genişletildi. Lichtgitter GmbH günümüzde yalnızca çelik, paslanmaz çelik ve aluminyum ızgaralar değil, ayrıca GRP ızgaralarda üretmektedir.

Lichtgitter Izgara Sanayi ve Ticaret A.Ş., Lichtgitter GmbH ortaklığı olarak 2002 yılında Ankara'da faaliyete geçmiştir.

Lichtgitter Izgara Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden beri Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmaları ile birçok projede başarıyla çalışmıştır. 2009 yılında faaliyete alınan imalat hattı ile baskılı kaynaklı metal ızgara imalatına Türkiye'de başlanmıştır.

Lichtgitter bütün enerjisini ızgara alanında üretim ve uygulama teknikleriyle ilgili yeni çözümler geliştirmeye adamıştır. Süreklilik ve gelişim, öngörü ve sorumluluk gerektirir. Lichtgitter çalışanları bu talepleri karşılama zorunluluğunun bilincindedirler.

Anasayfa | Site haritası | Tasarım | İletişim